صدف بیوتی برترین اینفلوئنسر زیبایی ۲۰۱۹ جهان؛ دختری که به ایرانی بودن خود می‌بالد

 مجله‌ی فوربز فهرستی از برترین اینفلوئنسرهای جهان در حوزه زیبایی منتشر کرده است در میان نام‌های بسیاری که در این لیست قرار دارد نام یک دختر ایرانی به نام صدف به چشم می خورد. 

صدف بیوتی به عنوان یکی از بزرگ‌ترین اینفلوئنسرها در زمینه لوازم آرایش در فضای اجتماعی در ایران به عنوان یکی از موفق‌ترین بلاگرها شناخته می‌شود و هر زمان کسی بخواهد از یک اینفلوئنسر موفق نام ببرد مطمئنا اسم اول صدف بیوتی است. 

صدف مسائلی دختر ایرانی ساکن آمریکا، به دلیل علاقه فراوانش به آرایش و لوازم آرایش کار خود را در اینستاگرام و یوتوب آغاز کرد. صدف متولد ۱۳۶۸ و فارغ التحصیل رشته شیمی است.

صدف بیوتی امروز در پیج اینستاگرام خود ۲ میلیون دنبال کننده دارد که چندین برابر این میزان دنبال کننده همیشه بازدهی تبلیغات برای کمپانی‌های لوازم آرایشی به ارمغان می‌آورد. 

آخر هفته گذشته صدف در بزرگترین رویداد زیبایی سال به اسم بیوتی‌ کان که در مرکز همایش‌های لس آنجلس برگزار شد، شرکت داشت. برخی از نام‌های بزرگی که در این رویداد حضور داشتند هدی کتان خالق برند هدی بیوتی، امران احمد، پریانکا چوپرا و سی‌یرا مدل آمریکایی بودند.

در میان آنها صدف بیوتی دختر متولد ایران، برای انجام یک آرایش روی صحنه رفت و بعد از این مسترکلاس می‌توان به جرات گفت که دیگر در دنیای آرایش کسی وجود ندارد که نام صدف را نشنیده باشد.

صدف بیوتی

صدف در پیج اینستاگرام خود عکسی از خود در فرش صورتی بیوتی‌ کان به اشتراک گذاشت و از آن به عنوان شیرین‌ترین لحظه زندگی خود نام برد. او در توضیح عکس خود نوشت: 

این عکس باید پست میشد! روى فرش قرمز (فرش صورتى😁) بیوتى کان. شاید بشه گفت این روز، تا الان بزرگ‌ترین و مهم‌ترین روز زندگى کارى من بوده. من همیشه تو زندگى آرزوهاى بزرگ می‌کنم و هدف‌هاى بزرگ دارم ولى این اتفاق یه چیزى بود که شاید تو بزرگ‌ترین آرزوهامم ندیده بودمش. یه کم زمان لازمه تا کاملا بتونم هضم کنم که چى شد و چى نشد ولى لازمه یه بار دیگه بگم دمتون گرم که یه بار دیگه قدرت بچه بیوتى‌ها رو به دنیا نشون دادین. منم سعى میکنم همیشه همیشه پرچممون رو بالا نگه دارم❤️❤️❤️

صدف بیوتی همیشه و در همه جا در قدم به قدم موفقیت‌هایش سهم هواداران یا همان بچه بیوتی‌ها را انکار نمی‌کند و همیشه از نقش آنها و تاثیر آنها در موفقیت‌اش می‌گوید.

اما یکی از چیزهایی که صدف بیوتی را از دیگر افراد جدا می‌کند، این است که همیشه و در همه رویدادهایی که دعوت می‌شود ایرانی بودن خود را به رخ دیگران می کشد. حتی در ابتدا قرار بود در بیوتی‌ کان آموزش آرایش خود را به زبان فارسی انجام دهد. او در پست اینستاگرام خود که خبر از انتخاب او به عنوان برترین اینفلوئنسر زیبایی سال در جهان را می‌دهد، به وضوح ایرانی بودن خود را فریاد می‌زند.

الان که دارم این کپشنو مینویسم، اشکام بند نمیاد. دقیقا موقعى که فکر میکردم زندگى کاریم دیگه بهتر از این نمیشه، فهمیدم که از طرف مجله Forbes به عنوان تاثیرگذارترین بیوتى اینفلوئنسر دنیا (دنیاااااااااااااااا) در سال ٢٠١٩ شناخته شدم.

چى میخوام دیگه از خدا؟؟؟؟؟؟. اینو ١٠٠ بار گفتم ولى ١٠٠ بار دیگه هم میگم، اینا بدون شما نمیشد، بدون حمایتاتون، بدون بودنتون… بدون على نمیشد، بدون خانوادم نمیشد ما هممممممون دست به دست هم دادیم تا به اینجا رسیدیم.

ما پرچم ایرانو بالا نگه می‌داریم. ما همه جا داد می‌زنیم که ایرانى هستیم. ما به خودمون افتخار میکنیم و هییییییچ چیز براى قایم کردن نداریم.

در حال حاضر در ایران هستند افرادی که از ایرانی بودن خجالت می‌شکند و حتی در جمعی که افراد غیر ایرانی هستند، ایرانی بودن خود را بروز دهند. صدف به این طرز فکر هیچ اعتقادی ندارد و هر روز بیشتر از قبل می‌توانید فریاد زدن ایرانی بودن آن را مشاهده کنید. نمونه بارز آن مصاحبه قبل از بیوتی کان او و مسئول برگزاری این رویداد بود.

صدف بیوتی می‌تواند یک الگوی تمام عیار برای تمام ایرانی‌ها برای موفقیت در کار خود باشد. حتی می‌تواند به همگان ثابت کند که موفقیت مرد و زن نمی‌شناسد و یک دختر ایرانی می‌تواند با اختلاف نسبت به دیگران در صدر برترین اینفلوئنسرهای دنیا قرار بگیرد.

بسیاری از افراد هستند که مدام نشستند و از سرخوردگی خود در کار ناله می‌کنند. موفقیت صدف بیوتی این طرز رفتار را به شدت رد می‌کند. مطمئنا صدف مسائلی کار خود را با آرزوهای بسیار و بزرگ شروع کرد و امروز که در این جایگاه قرار دارد و از اینکه برای رسیدن به این جایگاه صبر و تلاش کرد، می‌تواند به خود ببالد.

روزی که صدف کار خود را شروع کرد موفقیت امروز خود را نداشت به همین دلیل از ابتدا نگفت که نه نمیشه، من موفق نمی‌شم، این کار شدنی نیست؛ هر کاری به صبر و تلاش نیاز دارد و صدف بیوتی این حقیقت را اثبات کرد.

صدف مسائلی در حال حاضر با بیشتر برندهای بزرگ و لاکچری لوازم آرایش دنیا همکاری دارد و در بیشتر رویدادهای آنها حضور دارد. حتی چند وقت پیش صدف با همکاری کمپانی سیگما یکی از بزرگ‌ترین تولیدکننده‌های براش‌های آرایشی در دنیا است، یک محصول با نام خود صدف بیوتی برای عرضه به بازار معرفی کردند.

حتی با اینکه فروش محصولات آمریکایی در ایران صورت نمی‌گیرد اما صدف بیوتی با معرفی این محصول در صفحه اینستاگرام و ویدیوی معرفی آن در یوتیوب خود باز هم میزان تاثیرگذاری خود و دنبال کنندگان خود را به رخ همگان کشید. 

صدف بیوتی روز به روز در دنیای آرایش و زیبایی قدم‌های بلندتری برمی‌دارد و همه ما به عنوان یک ایرانی موفقیت‌های او را تحسین می‌کنیم و خود من به عنوان یک دختر از انتخاب او به عنوان برترین اینفلوئنسر زیبایی در جهان افتخار می‌کنم و آرزو دارم که در آینده بیشتر از امروز بدرخشد.

بدانید که هر کاری تنها با استمرار و صبر به نتیجه می‌رسد و همه می‌توانند موفقیت را تجربه کنند، اما تنها شرط آن مانند صدف داشتن هدف، صبر و پشتکار است.

عضویت در خبرنامه وینوک
عضویت در خبرنامه وینوک
در خبرنامه وینوک عضو شوید بهترین مطالب را هر هفته در ایمیل خود بخوانید
میتونید هر لحظه که خواستید عضویت خود را غیر فعال کنید

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.