انیمیشن زیبا و تاثیرگذار پدر و دختر ساخته‌ مایکل دودوک

انیمیشن کوتاه پدر و دختر (Father and Daughter) ساخته‌ مایکل دودوک است. موفقیت این انیمیشن و دیده شدن آن باعث کسب جوایز بسیار از جمله جایزه اسکار و بفتا شده است. داستان این انیمیشن روایتی است از عشقی زیبا بین و پدر و دختری که از کودکی دختر از هم جدا شدند. 

این انیمیشن برای سال ۲۰۰۰ است و تا به امروز که سال‌ها از ساخت آن گذشته برای بیننده جذاب و دیدنی است. موسیقی این فیلم از اثر ایوان ایوانوویچ اقتباس شده‌ است که باید گفت که موسیقی بسیار زیبا و گوش نوازی است طوری که موسیقی فیلم نیز همراه با داستان روح بیننده را نوازش می‌کند.

داستان این انیمیشن داستان دختری است که به دلیل مشکل اقتصادی از پدرش جدا می‌شود و تا روزهای آخر عمرش همچنان منتظر بازگشت پدر به همان جایی که از هم جدا شدند می‌رود.  

انتخاب صحنه آخر توسط کارگردان این اثر آنقدر تاثیرگذار و زیبا است که قلب هر بیننده‌ای را به لرزه در می‌آورد. احساسات، عشق، علاقه، دوری همه و همه از جمله ارکان‌هایی است که در این انیمیشن حرف اول را می‌زنند. دیدن این انیمیشن زیبا که صحبت از عشق به پدر می‌کند در روز پدر شدیدا پیشنهاد می‌شود. امیدوارم از دیدن آن لذت ببرید.

سایر مقالات:

تماشاکنید: انیمیشن کوتاه مرد کاغذی؛ برنده جایزه اسکار

تماشاکنید: انیمیشن کوتاه آلارم

معرفی انیمیشن کوتاه Bao برنده اسکار بهترین انیمیشن کوتاه ۲۰۱۹

نقدو بررسی فیلم: نگاهی به فیلم ضد ایرانی لاتاری؛ جدیدترین اثر محمدحسین مهدویان

عضویت در خبرنامه وینوک
عضویت در خبرنامه وینوک
در خبرنامه وینوک عضو شوید بهترین مطالب را هر هفته در ایمیل خود بخوانید
می‌تونید هر لحظه که خواستید عضویت خود را غیر فعال کنید

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.