پیش فروش آلبوم بی‌ نام محسن چاوشی با رعایت قانون کپی رایت

پیش فروش آلبوم بی‌ نام محسن چاوشی از فردا به طور رسمی از طریق وب‌سایت بیپ تونز آغاز می‌شود. این آلبوم دهمین آلبوم محسن جاوشی است که مجوز انتشار را گرفته است و در واقع بعد از مدت‌ها کشمکش و تعویق بالاخره برای انتشار آماده شده است.

تا به امروز در زمینه خرید و دانلود آثار موسیقی‌دان‌ها و همچنین فیلم‌های سینمایی حق کپی رایت خیلی به صورت محکم رعایت و پیگیری نمی‌شد و در بیشتر مواقع افراد سودجو با منتشر کردن آثار هنرمندان در فضاها و بسترهای مختلف جلوی فروش قانونی این آثار را می‌گرفند و عملا هنرمند از هنر خود درآمدی به دست نمی‌آورد.

اما این بار شرکت «بیپ‌تونز» که به طور انحصاری کار پخش دیجیتال آلبوم بی‌ نام محسن چاوشی را بر عهده دارد اعلام کرده است که در صورت مشاهده انتشار آلبوم و یا قطعات آن به صورت غیرقانونی در شبکه‌های اجتماعی و وبسایت‌ها، دست به اقداماتی قاطعانه برای مسدود کردن کانال منتشر کننده خواهد زد و این کار را بر اساس قوانین کپی‌رایت داخلی و خارجی انجام می‌دهد.

به گفته نیما عبدالله زاده، مدیر حقوقی بیپ‌تونز:

این موضوع یک موضوع قانونی و دفاع از حق و حقوق مولف و یک کار فرهنگی است که باید آن را با دقت کافی پیش برد.

بیپ تونز کانال پخش کننده را از طریق شکایت حقوقی و قانونی برای مدت حداقل یک هفته به حالت معلق در خواهد آورد.

گفته می‌شود با توجه به اقداماتی که بیپ تونز برای حمایت از هنرمندان و حق پخش آنها و رعایت حق کپی رایت در نظر گرفته است، در صورت بروز تخلف از هر کانالی چه وب‌سایت و چه شبکه‌های اجتماعی امکان قطع شدن چند ماهه یا همیشگی برای این کانال‌ها وجود دارد. در نهایت این کار برای این است که هنرمند از طریق انتشار آلبوم درآمد کسب کند و جلوی پخش غیرقانونی آثار هنری گرفته شود.

به نظر آغاز این روندی که بیپ تونز پیش گرفته است می‌تواند نویدبخش رعایت حق کپی رایت و جلوگیری از بروز تخلف در زمینه پخش آثار هنری باشد و وینوک به عنوان یک وب‌سایت حامی هنرمندان در کنار این کار فرهنگی خواهد بود.

این آلبوم شامل یازده آهنگ است که در اشعار آن از اشعار مولانا، سعدی، فصیح‌الزمان شیرازی و وحشی بافقی الهام گرفته شده است.

با پیش خرید کردن این آلبوم از وب‌سایت بیپ تونز می‌تواند شانس این را داشته باشید که در قرعه کشی پنجاه آلبوم فیزیکی امضا شده و همچنین پوستر امضا شده آلبوم شرکت داده شوید. از طریق لینک زیر می‌توانید این آلبوم را پیش خرید کنید.

پیش فروش آلبوم بی نام محسن چاوشی

عضویت در خبرنامه وینوک
عضویت در خبرنامه وینوک
در خبرنامه وینوک عضو شوید بهترین مطالب را هر هفته در ایمیل خود بخوانید
میتونید هر لحظه که خواستید عضویت خود را غیر فعال کنید

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.