نکاتی درباره سریال Friends که هرگز متوجه آن‌ها نشده‌اید- قسمت دوم

اگر شما هم مانند ما عاشق سریال فرندز باشید، باید قسمت به قسمت آن را ریز به ریز بدانید. شما یکی از آن افراد نابغه‌ای هستید که می‌تواند تمام کلمات گفته شده در قسمت عروسی راس را یک به یک به زبان بیاورید.

می‌دانید که چه کسی به راهنمای تلوزیونی چندلر اشاره کرد و از تعداد شرکای جنسی این شش دوست در این سریال در طول ۱۰ سال پخش آن خبر دارید. اما این فقط یک لیست از حقایق قدیمی Friends نیست، این یک لیست از دوستان است که واقعا چیزی از آنها نمی‌دانستید. همراه وینوک باشید.

قسمت اول: نکاتی درباره سریال فرندز که هرگز متوجه آن نشده اید!

۱۳- همانطور که همه ما می‌دانیم در سریال Joey نقش Dr Drake Ramoray را در یک سریال داستانی به نام Days of Our Lives را در شبکه NBC بازی کرد … اما در دنیای واقعی پدر جنیفر آنیستون، جان آنیستون، نقش ویکتور Kiriakis را در Days of Our Lives واقعی بازی کرد.

۱۴- یک سال پس از پایان سریال وگاس میزبان جشن ازدواج کورتنی کوکس و دیوید آرکوئت اختصاص بود. در این مراسم و به نشانه خوش یمنی تمام بازیگران سریال نام فامیلی “آرکوئت ” را به پایان نام خانوادگی خود کردند.

۱۵- نقش راس توسط خود بازیگرش یعنی David Schwimmer نوشته شده است. او اولین نفر از شش بازیگر انتخابی بود.

نکاتی درباره سریال Friends

۱۶- NBC در ابتدا تصور می‌کرد که کافه Central Perk بیش از حد یکنواخت و خسته کننده است. آنها می‌خواستند نمایش را در رستوران مستقر کنند. یک رستوران!

۱۷- June Gable، که نقش ایجینت Joey، استسل لئونارد را در سریال بازی کرد، همچنین در یک قسمتی که بچه بن به دنیا آمد، نقش پرستار را نیز بازی کرد.

۱۸- وقتی لیزا کودرو در ابتدا متن فیلمنامه را خواند، فکر کرد چاندلر همجنسگرا است.

۱۹- هنگامی که تام سلک، ایفاگر نقش ریچارد برک دوست پسر دمدمی مونیکا، بر روی لوکیشن مقابل تماشاگران راه می‌رفت و مورد تشویق تماشاگران قرار می‌گرفت. به همین خاطر او مجبور شد که صحنه‌هایی را دوباره و بدون حضور تماشاگر تکرار کند.

نکاتی درباره سریال Friends

۲۰- لیزا کودرو از اردک می‌ترسید. این نکته را به صورت واضح هم در سریال و هم در تصویر بلا می‌توانید مشاهده کنید.

۲۱- Gunther در نیوجرسی زندگی می‌کرد. او بازیگر نقش James Michael Tyler بود، که در سریال به عنوان باریستا کار کافه Central Perk کار می‌کرد. گونتر تصمیم گرفته بود که در نیوجرسی زندگی کند و توقف او در ۱۵ ایستگاه برای رسیدن به محل کار او را بدخو کرده بود.

۲۲- لیزا کودرو دو سال قبل از روی آنتن رفتن سریال فرندز در سریال «Mad About You» بازیگر مهمان بود و نقش پیشخدمت، اورسولا بوفای، را بازی کرد. تهیه‌کنندگان سریال فرندز تصمیم گرفتند فیب را دوقلو نشان دهند تا بین این دو سریال، تلاقی ایجاد نشود.

نکاتی درباره سریال Friends

۲۳- Courteney Cox قبل از بازی در سریال فرندز در تعدادی از آگهی‌های تلویزیون بازی می‌کرد. او اولین کسی بود که در تلویزیون آمریکا در تبلیغات Tampax ظاهر شد و کلمه عادت ماهانه را به زبان آورد.

۲۴- وینونا رایدر و سوزان ساراندون هر دو در لیست افراد مشهور و سلبریتی‌های راس بودند. آنها هر دو بعدا به عنوان مهمان به سریال فرندز اضافه شدند.

۲۵- سگ بزرگ سفید رنگ موجود در آپارتمان جوی و چندلر متعلق به جنیفر آنیستون بود.

نکاتی درباره سریال Friends

۲۶- بازیگر نقش پدر جاشوا در سریال در حقیقت پدر متیو پری، جان بنت پری بود.

۲۷- متیو پری بعد از از دست دادن شرط با کورتنی کاکس به مدت پنج ماه نوکری او را کرد.

نکاتی درباره سریال Friends

۲۸- دوقلوهای مونیکا و چاندلر سه دقیقه و ۴۶ ثانیه فاصله دارند.

۲۹- در قسمت آخر عنوان شد که تمام شش عضو گروه در آپارتمان مونیکا زندگی می‌کنند. همچنین همه شش دوست در آپارتمان جوئی نیز زندگی می‌کردند.

۳۰- سریال فرندز در سال ۱۹۹۶، پس از سوپربول مسابقه سالانه فوتبال آمریکایی در بالاترین رتبه پربیننده‌ترین‌ها ثبت شد.

۳۱- پس از فیلمبرداری آخرین صحنه در قسمت آخر سریال، بازیگران و افراد گروه به عنوان خاطره و ثبت در ذهن خود با هم بیرون از  Central Perk پیاده روی کردند.

منبع: metro.co.uk


مقالات بیشتر:

تیتراژ خاطره انگیز سریال friends

نگاهی به سریال کمدی Better Things

نگاهی به سریال Thirteen Reasons Why

نقش اصلی در سریال “فرندز” از نظر متخصص علم داده چه کسی بود؟

عضویت در خبرنامه وینوک
عضویت در خبرنامه وینوک
در خبرنامه وینوک عضو شوید بهترین مطالب را هر هفته در ایمیل خود بخوانید
میتونید هر لحظه که خواستید عضویت خود را غیر فعال کنید
۲ دیدگاه
  1. اذر

    عالیهه این سریال ….فوق العادست..بیش از ده بار دیدمش من…

  2. الناز

    من واقعا غصه خوردم وقتی سریال رو برای اولین بار تا آخرین فصل نگاه کردم.عاشقش بودم.حیف…راس عزیزم

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.