۱۰ حقیقت دروغین “Game of Thrones” که حتی طرفداران واقعی آنها را باور کردند

داستانی فانتزی که به طور کامل دورنمای سریال‌های تلویزیونی را برای کل جهان تغییر داده است، به پایان رسیده است. و با توجه به رسیدن به قسمت‌های پایانی، نظریه‌های زیادی در مورد Game of Thrones وجود دارد. اکثر آنها واقعا درست نیستند.

این مقاله به شما نشان خواهد داد که آیا این سریال نقش اصلی داشت، اگر شخصیت اصلی دارد، ۵ شخصیت وجود دارد که شما لازم نیست در مورد آن‌ها نگران باشید و اگر این درست است، پس ادارد استارک که در فصل اول اعدام شده بود شخصیت اصلی نیست. در پایان مقاله، مشاهدات جالبی از بینندگان بادقت وجود دارد که می‌تواند داستان را برای کسانی که قسمت آخر را ندیدند لو دهد. 

وینوک هیچ تردیدی ندارد که قسمت آخر بازی تاج و تخت یک رویداد به یاد ماندنی خواهد بود و اکنون ما باید برای آن آماده شویم و نظریه‌هایی را که قطعا اشتباه است از ذهن حذف کنیم. همراه وینوک باشید.

افسانه شماره ۱: Targaryens از آتش نمی‌ترسند

یکی از چشمگیرترین صحنه‌های فصل اول، زمانی بود که دنریس تارگرین در مراسم آتش زدن و دفن کال دروگو آمد و بدون هیچ آسیبی بازگشت. و چند فصل بعد هنگامی که کالسی همان فریب را انجام داد و از معبد و مراسم آتش زدن برگشت، تماشاگران هیچ شک و تردیدی نداشتند: تارگرین را نمی توان با آتش زخمی کرد.
این واقعیت ظاهرا تنها یک افسانه بود و جورج مارتین خود آن را از بین برد. به گفته نویسنده، این واقعیت که مادران اژدها با آتش نمی‌توانند آسیب ببینند، یک استثناست و این یک پدیده جادویی است. و اثبات این موضوع این است که برادرش ویسریس زمانی که کال دروگو طلای مایع را روی سرش ریخت، درگذشت. و حقایق جامع‌تری وجود دارد که از این ایده حمایت می‌کنند: ریحا تارگرین در یک رویداد تراژیک متولد شد؛ در قلعه‌ای که آتش در آن باعث شد بیشتر بستگانش جان خود را از دست بدهند.

افسانه شماره ۲: تارگارینز قبلا پادشاه هفت کشور بوده است

مردم نزدیک به دنریس به او می‌گویند او تنها وارث قانونی تخت آهنین است؛ زیرا اجدادش قبلا بر این تخت حکومت کردند و حکومت هفت پادشاهی را به عهده داشتند. اما این واقعا درست نیست. قبل از اولین پادشاهی تارگارین پادشاه آئگون، تنها ۶ پادشاه جلوی دیگران زانو خم کردند، اما دورن موفق به مستقل ماندن شد.

دو قرن پس از آن و بعد از اینکه دنریس با مارون مارتل ازدواج کرد، دورن به طور صلح آمیز به تارگارین پیوست. دورن هرگز فتح نشد و هنوز حق انتخاب سنت و قوانین خود را دارد.

افسانه شماره ۳: سانسا باردار است

پس از عروسی رمزی و سانسا، بسیاری از طرفداران کاملا مطمئن بودند که سانسا از بولتون باردار است. اما این بازیگر ادعا کرد که شایعه درست نیست و هیچ دلیلی برای باور نکردن حرفش وجود ندارد؛ زمان زیادی از زمان ازدواج گذشته بود و اگر باردار بود، این امر برای همه قابل پیش بینی بود.

افسانه شماره ۴: ملیساندر بر استانیس باراتئون کنترل دارد

بینندگان مطمئن بودند که “زن قرمز” استانیس باراتئون را افسون خود کرده و او را مانند یک عروسک کنترل می‌کرد. اما در واقع، استانیس باراتئون تنها برای رسیدن به تخت آهنین به کمک ملیساندر نیاز داشت.

جادوگر مطمئن بود که استانیس Azor Ahai بود، بنابراین او سعی کرد به وی کمک کند تا پیشگویی خود را انجام دهد. اما در نهایت، ملیساندر متوجه شد که او اساسا توسط استانیس کنترل شده بود، زیرا تنها به دنبال منافع خود بود.

افسانه شماره ۵: آریا استارک مرده است

طرفداران نمایش به دیدن داستان‌های غیرمنتظره عادت دارند. بنابراین، بعضی از آنها فکر می‌کنند که آریا وایف را نکشته است و اکنون وایف زیر چهره آریا پنهان شده است. اما چهره وایف را روی دیوار خانه سیاه و سفید دیدیم، بنابراین این نظریه قطعا دروغ است. بعید به نظر می‌رسد که Jaqen H’ghar چهره آریا را داشته باشد، زیرا در این مورد او حافظه آریا را ندارد و به نظر می‌رسد همه چیز را به یاد دارد.

افسانه شماره ۶: ند استارک زنده است

چندین سال است که ند استارک اعدام شده است و بینندگان هنوز امیدوار هستند که او دوباره برگردد. یک نظریه وجود دارد که می‌گوید برخی از مردان بدون صورت وانمود می کردند که ند استارک هستند و واریس یکی از آنها را برای نجات شاهزاده گمارده است. اما متأسفانه هیچ اثری از آن وجود ندارد زیرا مردان بدون چهره برای تبدیل شدن به هر شخص باید او را بکشند.

افسانه شماره ۷: وایت واکرها مردگانی هستند که زنده شدند

همه ما شاهد بودیم که ارتش وایت واکرها بخشی از وایت‌ها هستند. وایت واکرها خود زامبی نیست، آنها از نژاد کهنی هستند که دارای توانایی‌های جادویی است.

وایت واکرها مردگانی که زنده شده‌اند نیستند، آنها توسط Children of the Forest در یک مراسم مذهبی ساخته شده بودند که آنها می خواستند سربازانی را که از آنها اطاعت می کردند، بسازند. اما همه چیز از کنترل خارج شد و پادشاه شب ارتش خود را ایجاد کرد که از مرده ها برای مبارزه با آنها استفاده می‌کرد.

افسون شماره ۸: برن استارک می‌تواند آینده را تغییر دهد

بسیاری از بینندگان بر روی برن امید زیادی دارند و نظریه‌ای وجود دارد که در طول نبرد حماسی بین وایت واکرها و مردم، او خواهد بود که برای بردن پادشاه شب و نجات هفت پادشاهی کمک خواهد کرد. اما راون سه چشمی گفت که گذشته قبلا نوشته شده است و جوهرش نیز خشک شده است.

این بدان معنی است که تمام کارهایی که برن تا به حال با سفر از طریق زمان انجام داده است، تاثیر خود را بر آینده داشته است. ما دیدیم که چگونه این قانون در مورد هودور کار کرد؛ هر اثر پروانه‌ای در تاریخ هفت پادشاهی نوشته شده است. و همه چیز همانطور که باید اتفاق می‌افتد. اما این بدان معنا نیست که برن در نبرد نهایی نقش کلیدی ندارد.

افسانه شماره ۹: این ۵ شخصیت دارای ایمنی هستند

بسیاری از طرفداران متقاعد شده‌اند که ۵ شخصیت در این سریال وجود دارد که هرگز نمی‌توانند کشته شوند؛ دنریس، جان اسنو، تیریون، آریا و برن استارک. اما این لیست جورج مارتین است و نمایش بسیار متفاوت از کتاب‌هایی است که او نوشت، بنابراین ما نمی‌توانیم امیدوار باشیم که هر یک از این شخصیت‌ها کاملا در امان باشد.

افسانه شماره ۱۰: سریال شخصیت اصلی ندارد

آیا تا به حال در مورد شخصیت اصلی این سریال فکر کرده‌اید؟ دنریس؟ شاید جان اسنو باشد؟ ریاضی‌دانان ارتباطات بین شخصیت‌ها را بررسی کردند و به این نتیجه رسیدند که Game of Thrones یک شخصیت اصلی دارد. نام او تیریون لنیستر است. بزرگترین اثبات این است که تیریون شخصیت مورد علاقه جورج مارتین است.

شخصیت اصلی چگونه خواهد مُرد؟

نویسندگان ممکن است قواعد پنج شخصیت را که نمی‌توانند کشته شوند، بشکنند. به نظر می‌رسد که همه چیز زمانی که تیریون هرگز نمی‌تواند بیابد که چه کسی به تخت آهنین می‌رسد، پایان می‌یابد. بینندگان بادقت متوجه الگوی جالبی شدند:

  • ند استارک یک مرد را از نگهبانان شب سر برید و ند بعد از آن سرش زده شد.
  • اولنا تایرل جفری براتئون را مسموم کرد – اولنا از مسموم شدن درگذشت.
  • رمزی سگ‌ها را بر روی مادرخوانده و برادر خود رها می‌کرد. رامزی سپس به همان شیوه مرد.
  • روس بولتون راب را با فرو کردن خنجر به سینه‌اش کشت. روس از خنجر مرد.
  • والدر فری دستور داد که گلوی کاتلین استارک بریده شود. گلو والدر بریده شد.
  • یند اسنیکز با سلاح مورد علاقه خود کشته شد.
  • Ygritte والدین اولی را با تیر کشت. او از یک تیر مرد.
  • لیسا آرین مردم را از طریق Moon Door کشت. پتیر بائلیش به همان شیوه کشته شد.
  • تایریون لنیستر پدرش را با کمان کشت. سرسی به برون کمان داد…

دوست دارید چه کسی را بر روی تخت آهینین ببینید؟ نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع brightside
عضویت در خبرنامه وینوک
عضویت در خبرنامه وینوک
در خبرنامه وینوک عضو شوید بهترین مطالب را هر هفته در ایمیل خود بخوانید
میتونید هر لحظه که خواستید عضویت خود را غیر فعال کنید

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.