تماشا کنید: سفر با کوله پشتی به ایران

Davor Cvek گردشگر برای سفری به همراه دوستش با کوله پشتی راهی ایران شدند. این ویدیو سفر آنها را به نقاط دیدین ایران نشان می‌دهد. این دو سفر خود را با آمدن به تهران آغاز کردند و با بازگشت به تهران آن را به پایان رساندند.


 

سفر با کوله پشتی به ایران توسط Davor Cvek و دوستش در فصل زمستان صورت گرفت و در همین فصل در شهرهایی که رفتند انواع آب و هوا را امتحان کردند. ابتدای سفر آنها از تهران آغاز شد و بعد به نوبت از کاشان، ابیانه، اصفهان، شیراز، یزد، گرمه دیدن کردند و هوای نسبتا مطبوع و گرم را در زمستان تجربه کردند و در نهایت به دربندسر آمده و اسکی در ارتفاعات و بر روی برف را تجربه کردند.

بک پکینگ یا سفر با کوله پشتی:

بک پکینگ یا سفر با کوله پشتی سفری است که با کمترین هزینه صورت می‌پذیرد که در آن مسافر با یک کوله پشتی یا یک چمدانی که به راحتی قابل حمل باشد به سفر می‌رود. در طول سفر از وسایل نقلیه کم هزینه مانند اتوبوس و یا مینی بوس برای جابجایی استفاده می‌کند و حتی برای جای خواب نیز از ارزان‌ترین خوابگاه‌ها یا مسافرخانه‌ها استفاده می‌کند.

هدف از این نوع سفر گذراندن وقت با مردم محلی، امتحان غذای مخصوص آن منطقه و دیدن مناظر و جاذبه‌های گردشگری آن کشور یا شهر است. این فیلم نشان می‌دهد که سفر با کوله پشتی و به صورت بک پکینک با کمترین هزینه می‌تواند مانند دیگر سفرها و یا حتی بیشتر لذت‌بخش باشد. شما را به دیدن این ویدیوی زیبا از ایران دعوت می‌کنیم. همراه وینوک باشید.

مقالات بیشتر:

تماشا کنید: سفری به اتیوپی

فراتر از محدوده، سفری از جنوب تا شمال ایران

تماشا کنید: میانمار مسحور کننده

تماشا کنید: سفری به نیوزیلند با بوان پرسیوال

تماشا کنید: رویای نپال

تحریریه وینوک


پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های علامت گذاری شده با * را باید تکمیل نمایید. 

۱۳۹۵. تمامی حقوق برای وبسایت vinok (وینوک) محفوظ است.

عضویت در خبرنامه وینوک

در خبرنامه وینوک عضو شوید و آخرین مطالب وینوک را در ایمیل خود بخوانید