کافه و رستوران گردی های وینوک


رستوران نون و نمک رستورانی با حال و هوای قدیم

یک روز تعطیل، میدان بهارستان تهران، کوچه‌های تنگ و قدیمی محله و در نهایت رسیدن به رستوران نون و نمک که خانه‌ای قدیمی بازمانده از دوران قاجار است از اتفاقات خوبی است که در زمان حال ممکنه واسه آدم رخ بده.

رستوران هفت خوان همانند نگینی در شیراز

مجموعه رستوران‌های هفت خوان یکی از بزرگترین مجموعه‌ رستوران‌هایی بود که تا به حال دیده بودم. ساختمانی چند طبقه که در هر طبقه از آن یک مدل رستوران وجود دارد. زیر زمین رستوران سنتی( رستوران مورد علاقه من)، طبقه اول رستوران بوفه، طبقه دوم فست فود و کافی شاپ، طبقه سوم رستوران ملل و در نهایت طبقه چهارم باربیکیو تنوع رستوران‌های مجموعه هفت خوان را شامل می‌شدند. در این مقاله همراه وینوک باشید تا با این مجموعه بزرگ و مجلل آشنا شوید.

کافه گردی: معرفی سام کافه شهرک غرب

سام کافه با مدل خاص دکور و طراحی‌اش یکی از آن کافی شاپ‌هایی است که خیلی زیاد بهش علاقه دارم. کافه‌ای مردن در قلب شهرک غرب با آن گلخانه زیبایش جایی است که نمیشه ازش گذشت و نرفت.

کافه گردی: رو به روی زیبایی در کافه رو‌به‌رو

کتاب‌فروشی، کافه و گالری همه مجموعه‌هایی است که عمارت زیبای رو‌به‌رو در خود جای داده است. به قدری انرژی این عمارت و خصوصا کافه آن مثبت است که اگر با حالی افسرده به آن بروید شاد و پرانرژی به خانه برمی‌گردید. در این مقاله با وینوک همراه باشید تا بیشتر با کافه رو‌به‌رو آشنا شوید.
۱ ۵min ۰

رستوران هیوا ، فضایی خاص، غذایی خوشمزه در کافه کباب هیوا

رستورانی نسبتا کوچک اما دلباز و با فضایی صمیمی در میدان تجریش جایی است که دل هر رستوران بازی را می‌برد. بی دلیل نیست که کافه کباب هیوا با کیفیت بالا غذا، نوع برخورد، نحوه ارائه خدمات و فضای دلنشین‌اش توانسته به عنوان رستوران برتر ایران از دید سایت tripadvisor وبسایت مرجع گردشگری و توریستی در دنیا شناخته شود.
۲۱ ۷min ۰

رستوران گردی با تخفیف

دغدغه‌های این روز های خانواده ها راجع به رفت و آمد بیشتر از قبل شده و دردسرهای پهن کردن سفره‌های مهمونی خیلی‌ها رو از رفت آمد منصرف می‌کنه! حتما شما هم این مثل رو شنیدید که هر رفتنی یک اومدنی هم همراهش داره!
۰ ۲min ۰

کافه گردی: کافه آ، کافه‌ای ساده و به سبک کافه‌های قدیم

کافه گردی در تهران اون هم در شب‌های سرد زمستان و بعد از یک برف زیبا یکی از اون کارهایی است که حال آدم رو خوش میکنه. باز هم مقصد من کافه‌ای در قلب شهر و این بار کافه آ بود. 
۰ ۲min ۰

کافه گردی: دورهمی دوستانه در کنار آتش در کافه آمور

کافه گردی‌های زمستون هم برای خودش عالمی داره. خصوصا اگر کافه‌ای رو برای رفتن انتخاب کنی که بتونی در محیط بازش و در کنار آتش بشینی.
۲ ۲min ۰


۱۳۹۵. تمامی حقوق برای وبسایت vinok (وینوک) محفوظ است.