کافه و رستوران گردی های وینوک


رستوران هفت خوان؛ نگینی درخشان در شهر شیراز

مجموعه رستوران‌های هفت خوان یکی از بزرگترین مجموعه‌ رستوران‌هایی بود که تا به حال دیده بودم. ساختمانی چند طبقه که در هر طبقه از آن یک مدل رستوران وجود دارد. زیر زمین رستوران سنتی( رستوران مورد علاقه من)، طبقه اول رستوران بوفه، طبقه دوم فست فود و کافی شاپ، طبقه سوم رستوران ملل و در نهایت طبقه چهارم باربیکیو تنوع رستوران‌های مجموعه هفت خوان را شامل می‌شدند. در این مقاله همراه وینوک باشید تا با این مجموعه بزرگ و مجلل آشنا شوید.

کافه گردی: معرفی سام کافه شهرک غرب

سام کافه با مدل خاص دکور و طراحی‌اش یکی از آن کافی شاپ‌هایی است که خیلی زیاد بهش علاقه دارم. کافه‌ای مردن در قلب شهرک غرب با آن گلخانه زیبایش جایی است که نمیشه ازش گذشت و نرفت.

کافه گردی: رو به روی زیبایی در کافه رو‌به‌رو

کتاب‌فروشی، کافه و گالری همه مجموعه‌هایی است که عمارت زیبای رو‌به‌رو در خود جای داده است. به قدری انرژی این عمارت و خصوصا کافه آن مثبت است که اگر با حالی افسرده به آن بروید شاد و پرانرژی به خانه برمی‌گردید. در این مقاله با وینوک همراه باشید تا بیشتر با کافه رو‌به‌رو آشنا شوید.

رستوران هیوا ، فضایی خاص، غذایی خوشمزه در کافه کباب هیوا

رستورانی نسبتا کوچک اما دلباز و با فضایی صمیمی در میدان تجریش جایی است که دل هر رستوران بازی را می‌برد. بی دلیل نیست که کافه کباب هیوا با کیفیت بالا غذا، نوع برخورد، نحوه ارائه خدمات و فضای دلنشین‌اش توانسته به عنوان رستوران برتر ایران از دید سایت tripadvisor وبسایت مرجع گردشگری و توریستی در دنیا شناخته شود.
۲۱ ۶min ۰

رستوران گردی با تخفیف

دغدغه‌های این روز های خانواده ها راجع به رفت و آمد بیشتر از قبل شده و دردسرهای پهن کردن سفره‌های مهمونی خیلی‌ها رو از رفت آمد منصرف می‌کنه! حتما شما هم این مثل رو شنیدید که هر رفتنی یک اومدنی هم همراهش داره!
۰ ۲min ۰

رستوران گردی: رستوران باغچه، رستورانی در قلب بازار تجریش

بازار تجریش با تمام زیبایی‌هایش یکی از بهترین مکان‌هایی است که تو تهران میشه رفت. این میزان از علاقه من به این نقطه از تهران تا حدی است که به اون لقب خانه دوم رو دادم. حال اینکه این مکان زیبا رستورانی عالی در خودش جای بده که محبوبیتش برام دو چندان میشه.
۰ ۵min ۰

کافه گردی: دورهمی دوستانه در کنار آتش در کافه آمور

کافه گردی‌های زمستون هم برای خودش عالمی داره. خصوصا اگر کافه‌ای رو برای رفتن انتخاب کنی که بتونی در محیط بازش و در کنار آتش بشینی.
۲ ۲min ۰

کافه گردی: صبحانه‌ای به سبک مدرن در کافه سپنج

صبح زود بیرون زدن برای صبحانه‌ای خارج از خانه بهترین تصمیمی است که می‌توان گرفت.
۰ ۲min ۰


۱۳۹۵. تمامی حقوق برای وبسایت vinok (وینوک) محفوظ است.